Koncerty

Důležité sdělení pro fanoušky

Moji milí,

omlouvám se za zpožděné informace. Uběhlo více času, než jsem myslela, abych Vám mohla sdělit následující:

Už jste si asi u mě zvykli, že s těmi nejsoukromějšími a nejosobnějšími věcmi se moc nesvěřuji, přesto považuji za důležité se s Vámi podělit o to, proč jsem přestala na čas zpívat na veřejnosti a dala si letos zdravotní pauzu. Již více než deset let jsem koncertovala bez přestávky, měla jsem živé koncerty a hodně jsem cestovala.

Cítím, že vysvětlení Vám dlužím, a proto bych Vám chtěla říci, že šlo o vážné selhání imunity. Následné léčení mám za sebou a nyní regeneruji a začínám se připravovat na další sezónu.

Všem, kteří mě píší a podporují, moc a moc děkuji za jejich srdečné a láskyplné reakce a věřte, že se už teď na Vás všechny moc moc těším.

Vracím se pomalu ke svým kytarám a zpívání a se svými kolegy a celým týmem, se kterým jsme už začali pracovat v minulém roce, budeme pokračovat na přípravě a natáčení nové desky. Ukázky z této desky jste už někteří mohli slyšet na koncertech v minulých letech a velmi se Vám líbily. Půjde o keltskou muziku, která je velmi léčivá a duchovní zároveň a jsem i kvůli sobě ráda, že natáčení bude probíhat v době mé regenerace a přípravy na další koncerty.Velmi mi to pomůže a věřím, že i na Vás bude tato muzika působit pozitivně.

A kdy se vrátím k regulérním koncertům na pódia ...?

Plánujeme koncerty už od prosince tohoto roku a samozřejmě budu v příštím roce nahrazovat, pokud to půjde, všechny koncerty po domluvě se všemi pořadateli a promotéry, kterým tímto chci poděkovat za velmi vstřícné jednání a pochopení.

Přeji všem krásné prožití letošního léta a již teď se na Vás všechny moc těším s celým týmem.

O všech aktivitách se dozvíte jako obvykle na webových stránkách www.lenkafilipova.cz a FB.

Vaše Lenka

V Praze 19.06.2017